DentMaks Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri

    Butik diş hekimliği hizmeti veren DentMaks Diş Kliniklerine hoş geldiniz. İstanbul ve Balıkesir’de bulunan diş polikliniklerimiz, ağız ve diş sağlığınız için gereken tüm tedavileri tek bir yerden karşılayacak profesyonel diş tedavisi çözümleri sunmaktadır.

    Deneyimli ekibimizle size özel yeni nesil diş hekimliği teknolojilerini kullanarak gerçekleştirilen doğal görünen kalıcı ağız ve diş tedavilerimiz ile yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Ortododonti
Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital Gülüş Tasarımı (DSD) 

İmplant Tedavisi

Straumann İmplant, Bego İmplant, Hiossen İmplant, Osstem İmplant

Dişeti Tedavisi
Estetik Kaplamalar
Diş Beyazlatma
Hollywood Smile
Ortognatik Cerrahi
Dijital Diş Hekimlği

 Rutin diş tedavisi – diş hekimi kontrollerinden multidisipliner yaklaşım gerektiren komplike ve çoklu diş ve çene tedavilerinize kadar tüm alanlarda hizmet veren kliniklerimizde; tamamen kişiselleştirilmiş dental tedavilerimizle mümkün olan en iyi diş hekimi deneyiminiz için çabalıyoruz.

DentMaks Klinik Google Yorumları

Hakkımızda

“Dentmaks Diş Klinikleri hem İstanbulda Hem de Balıkesirde hizmet vermektedir. Özel Dentmaks Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 10 yılı aşkın tecrübeleri bulunan Diş Hekimi Çiğdem Kahraman, Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Fatih Kahraman, Diş Hekimi Ayşe Nur Kahraman tarafından 2022 yılında kurulmuştur. Özel Dentmaks Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde lamine diş (yaprak porselen diş) implant, gülüş tasarımı, ortodonti (diş teli – şeffaf plak tedavisi), 20 yaş dişi çekimi, diş beyazlatma, diş dolgusu, çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, diş eti problemleri gibi tüm diş hekimliği tedavi branşlarında profesyonel ve modern sağlık hizmeti verilmektedir. Müstakil butik plazada hizmet veren diş polikliniğimizde ücretsiz otopark bulunmaktadır.”

Sıkıça sorulan sorular

Diş Hekimliğinde en çok merak edilen sorulara cevaplar

Dişleriniz için en iyi ağız bakım ürünlerini kullanmanız, dişlerinizin sağlıklı kalması için önemlidir. Diş fırçası, diş ipi ve ağız gargarası gibi ürünleri kullanarak dişlerinizi düzenli olarak temizleyebilirsiniz.

Dişleriniz için en iyi ağız bakım ürünlerini kullanmanız, dişlerinizin sağlıklı kalması için önemlidir. Diş fırçası, diş ipi ve ağız gargarası gibi ürünleri kullanarak dişlerinizi düzenli olarak temizleyebilirsiniz.

Her ne kadar, diş ve çene kemiklerinin gelişimini etkilememesi için yalancı emzik kullanımını önermiyor olsak da, 1 yaşına kadar ani bebek ölüm sendromunu ciddi oranda azalttığı bilindiği için sadece uykuda yalancı emzik kullanımını öneriyoruz.

Günümüz diş hekimliğinde implant cerrahisinin uygulama alanları oldukça artmıştır. “Bana implant yapılamıyor” demeden önce mutlaka detaylı muayene olmalısınız.

Ortodontik tedavi öncesinde, hiç bir problem yaratmamış olsa bile, 20 yaş dişlerinizle vedalaşmanız gerekebilir.

Diş implantı, diş kaybının giderilmesi için kullanılan bir tedavidir. Diş implantı, kaybolan dişin yerine konulan titanyum bir vida olup, vücudun kemik dokusu ile birleşerek dişin yerini tutar.

“Bir gülüş, bin kelimenin anlatamayacağı bir ifade.”

8+

Yaşında Deneyimli Kadro

Kliniklerimizin hekim tecrübe yaşı ortalaması

8+

Uzmanlık Alanı

Farklı sorunlara yönelik etkili ağız ve diş sağlığı uygulamaları.

2500+

Tedavi

Sağlıklı ve estetik gülümsemelerine kavuşan mutlu hastalar.

%99

Hasta Memnuniyeti

Hastalarımızdan anket değerlendirmesiyle alınan sonuç

Randevu Oluştur

Premium dental tedavi hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi randevu alabilirsiniz.
DentMaks ailesi sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diler 🤗

#dentmaksistanbul #dentmaksbalıkesir #istanbuldiş #balıkesirdiş #iyibayramlar
Kahraman Ortodonti gülümsetir 🤗

#ortodonti #beforeafter #öncesisonrası #ortodontist #orthodontist #dişteli #teltedavisi #invisalign #şeffafplak #telsizortodonti #kahramanortodonti #istanbulortodonti #balıkesirortodonti #dentmaks #balıkesirdişteli #çenegenişletme #gülüştasarımı #keşfet #keşfetteyiz #smiledesign #mutluluk
#doğalgüzellik #dişhekimi #dişdoktoru #uzmandoktor #dişkliniği #dişbeyazlatma
Bu haftaki ziyaretçilerimizden @naciyekabakcianaokulu öğrencilerine diş fırçalama hakkında bilgiler verilerek kontroller yapıldı. Ziyaretleri için teşekkür ederiz 🦷🤗
Bu haftaki ziyaretçilerimizden @isabetokullari yıldızlar sınıfının minik öğrencilerine diş fırçalama hakkında bilgiler verilerek kontrolleri yapıldı🦷🤗
Bu güzel ziyaretleri için @isabetbalikesir teşekkür ederiz🤗