in

Balıkesir İmplant

Balıkesir İmplant

Balıkesir’de implant tedavisi uygulayan kliniğimizde, dental implantlar eksik dişlerin profesyonel ve modern tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Balıkesir İmplant Tedavisi Süreci

Balıkesir implant tedavi süreci, DentMaks kliniğimizde, diş hekiminizin size uygun bir tedavi planı oluşturmasıyla başlar. Bu plan, dişlerinizin güncel durumunu ve sizin için gerekli olan durumları hedefler. Balıkesirde olan kliniğimizde, implant tedavisine başlamadan önce, diş hekiminiz implant uygulaması için uygun olup olmadığınızı detaylı röntgenlerde değerlendirir ve eğer gerekli ise diş implantı için ön hazırlık işlemlerini yapar.

Balıkesirde İmplant Tedavisi Yaptıranlar

Balıkesir’de implant tedavisi yaptırmayı düşünen bireyler Dentmaks Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini arayabilirler. Kliniklerimizde İsviçre (Straumann) başta olmak üzere Alman (Bego), Amerikan (Hiossen), Güney Kore (Osstem) implantlar kullanılmaktadır. Böylelikle ekonomik implanttan premium diş implantına kadar geniş bir ürün gamı sunulmaktadır.

Balıkesir'de implant tedavisinde son teknolojik yenilikler nelerdir?

  • Balıkesir’de bulunan DentMaks Diş Polikliniğimizde implant tedavisinde, son teknolojik yenilikler sayesinde artık daha hızlı ve doğal görünümlü sonuçlar elde edilebilmektedir. Örneğin, 3D modelleme ve üretim teknolojisi kullanılarak implant guide ve dental protezler ile implant süreci daha hızlı tamamlanabilir. Dijitalde tasarlanan protezlerin doğal dişe benzer görünümleri sayesinde estetik açıdan da daha yüksek sonuçlar elde edilebilir.  Bu yenilikler sayesinde, Balıkesir’de implant tedavisinde daha memnun edici sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz.
Balıkesir implant Fiyat, En iyi implant

Sık Sorulan Sorular

Implant tedavisinin süresi, bireyin diş ve çene yapısına, tedavi gerektiren boşluk sayısına ve implant yüzey özelliklerine göre değişebilir. Balıkesirde implant tedavisi uygulayan kliniğimizde genellikle, bir implantın yerleştirilmesi ve kemiğin iyileşmesi için 1-4 ay arası bir süre beklenmektir.

İmplant tedavisinin maliyeti, bireyin ihtiyaç duyduğu implant sayısı, implant markası ve bireyin sağlık durumuna göre değişebilir. En kaliteli dental malzemeyi üst düzey hizmetle bileştiren Balıkesir DentMaks Diş Kliniklerimizde randevu oluşturarak bütçenize uygun bir planlama ile implant tedavinize hemen başlayabilirsiniz

Kliniklerimizde Straumann (İsviçre), Bego (Almanya), Hiossen (Amerika), Osstem (Güney Kore) ürünleri dental implantlar kullanılmaktadır.

Özel İçerikler, Özel Fırsatlar!

DentMaks’a özel içerikler, Sana özel Promosyonlar, hediyeler, ödüller! 

Endişelenmenize gerek yok, Spam göndermiyoruz 😉

YouTube ile Daha Fazlası!

Belgesel tadında kaliteli içerikler için DentMaks Youtube kanalımıza abone olun!

“Butik diş hekimliği anlayışıyla, değerli hastalarımıza İstanbul ve Balıkesir de Full Ağız  İmplant Tedavisi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.”

What do you think?

Written by Diş Kliniği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diş Eti Kanaması Tedavisi

E-Max Diş Kaplama Yaptıranlar ve Yaptırmayı Düşünenler!