Biz KİMİZ?

DentMaks Diş Klinikleri, Avrupa Birliği ve Amerikan standartlarında premium diş hekimliği hizmeti vermek amacıyla  kurulmuştur. Mesleğine karşı özverili, idealist ve yenilikçi yaklaşım sergileyen Ortodonti Uzmanı Yrd. Doçent Dr. Fatih Kahraman tarafından kurulan DentMaks, Dt. Ayşe Nur Kahraman ve Dt. Çiğdem Kahramanın’da ortaklık bünyesine katılmasıyla profesyonel düzeyde diş hekimliği hizmetleri vermeye başlamıştır. Yönetimde sadece diş hekimlerinin söz sahibi olduğu DentMaks, sektördeki tüm detaylara hakim olup, gücünü hastalarının güveninden almaktadır.

2010 yılında kurulan Kahraman Ortodonti markasından bilgi, birikim ve tecrübe aktarımıyla sağlam temellere dayanan DentMaks, günümüzde popülerliğini giderek arttırmaktadır. Bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli diş hekimleriyle harmanlanan Özel Dentmaks Diş Klinikleri’nde tüm diş hekimliği tedavi branşlarında en kaliteli ithal ürünlerle profesyonel ve modern sağlık hizmeti verilmektedir.

Vizyonumuz

Dental alanda Maksimum Güveni, Maksimum Hizmeti,  Maksimum Memnuniyeti sunan ağız ve diş sağlığı markası olmak.

Misyonumuz

Maksimum hizmet kalitesiyle çevremize değer katmak, her hastamızı ailemizden birey olarak görmek, kalitede yarışıp dengeli fiziksel büyüme ile daha fazla bireye hizmet sunmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip organik ve doğal görünen gülüş tasarımları ile mutluluk kaynağı olmak, hastalara ve hekimlere en iyi diş hekimliği deneyimini sunmak.